ساعت گالری شهرزاد

ساعت گالری شهرزاد اسدی

فهرست مطالب

ساعت و ساعَت فروشی

همیشه ویترین مغازه های ساعت فروشی برایم جذاب بود، گاهی پشتِ ویترین مدّت ها فکر می کردم که کدام یک زیباتر است؟ ساعت های طلائی؟ نقره ای؟ ساعت های بند چرمی با آن تنوع رنگ های چشم گیر … .

 

ساعت کلاسیک رومیزی - ساعت پلی استر - ساعت سلطنتی
ساعَت کلاسیک رومیزی

وارد مغازه می شدم، تصویر فوق العاده ی ساعَت هایِ دیواری کنار هم روی دیوار، خیره می شدم، نمی دانم به زیباییِ مسحور کننده شان بود یا به دنیای خودم، به لحظه هایی که به عقرابه های ساعت نگاه می کردم و دوست داشتم زمان سریع تر بگذرد، به لحظه هایی که آن قدر شاد بودم ولی می خواستم تا ابد ادامه پیدا کند و لحظه هایی که می خواستم زمان متوقف شود.

ساعت دیواری کلاسیک لوکس پتینه گالری شهرزاد
 ساعَت دیواری کلاسیک لوکس پتینه گالری شهرزاد

 

 

نمی دانستم زمانی می رسد که با دست های خودم ساعَت درست کنم، برای انتخاب طرح و رنگش ساعت ها فکر کنم … انگار قرار بود رنگِ گذرِ زمان را به تصویر بکشم. مرحله ی مورد علاقه ام:

جادوی ترکیب رنگ ها و رنگ آمیزی ست، هر بار قلمو را به رنگ آغشته می کنم شوقم برای به ثمر رسیدنِ آنچه در زهن دارم بیشتر می شود و یک آن به خودم می آیم که رنگ آمیزی تمام شده و آخرین مرحله رسیده است، انتخاب و نصب عقربه ها.

وقتی تمام می شود بارها و بارها از زاویه های مختلف نگاهش می کنم با خودم فکر می کنم و در دلم می گویم به کدام خانه خواهی رفت؟ کجا نصب می شوی؟ صدای تیک و تاکِ توجه چه لحظه هایی را

ساعت دیواری رزین گالری شهرزاد
 ساعَت دیواری رزین گالری شهرزاد

رقم خواهد زد؟ لحظه های هیجان انگیز برای رسیدن ها، از خواب بیدار شدن ها و بارها و بارها نگاه کردن ها. 

دلخوشی اَم این است که تو ذره ای از وجودم را همیشه با خود خواهی داشت در خانه ای که صاحبَ آن هم سلیقه با من است و برای خانه اش تو را انتخاب کرده و من به عکسی که از تو به یادگار دارم نگاه خواهم کرد و همیشه به یادم می آید زمانِ طراحیِ تو چه حالی داشتم، لبخند می زنم و باز هم هنگامِ عبور از مغازه های ساعَت فروشی بی اختیار جلوی ویترین می ایستم و به فکر فرو می روم.

نویسنده : شیوا اسدی

 

 

ساعت رومیزی الیزه گالری شهرزاد ShahrzadGallery1001

اشتراک گذاری
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین نوشته ها
جدیدترین محصولات
دسته بندی محصولات